ÚSPĚCHY

2016

24 závod silničních kol na 24hodin Lichnov

1.místo 81 okruhů – 782 km

 

24hodin silniční závod  Ždírecký triangl

1.místo 721kilometů - Rekord trati!!!

 

2015

RAA race around Austria – nejdelší ultramaraton v Evropě 2200km nonstop
3.místo v čase 102 hodin 6minut  a  spal pouze 4hodiny

 

RAS race around Slovenia, ME v silničním ultramaratonu 1250,6 km nonstop
8.místo v čase  52hodin a 12minut

 

2014

24 závod silničních kol na 24hodin Lichnov

2.místo 78 kol – 741 km

 

RAS race around Slovenia, ME v silničním ultramaratonu 1205km nonstop
8.místo v čase  50hodin a 27minut

 

K24 závod silničních kol na 24hodin

1.místo   738,4kilometrů

 

2013

RAS race around Slovenia, ME v silničním ultramaratonu 1229km nonstop
7.místo v čase  51hodin a 49minut

24 hodin MTB Bystřička

2. místo 377km

 

2012

RAAM – RACE ACROSS AMERICA, nejdelší a nejtěžší silniční ultramaraton na světě 4818km nonstop
6.místo v čase  255hodin a 41minut

1 český závodník, který pokořil RAAM

 

RAS race around Slovenia, ME v silničním ultramaratonu 1188km nonstop
8.místo v čase  47hodin a 42minut

 

2011

RAA race around Austria – nejdelší ultramaraton v Evropě 2165km nonstop
6.místo v čase 110hodin 44minut pouze 5hodin spánku


ULTRA BICYCLE MARATHON WORLD CHAMPIONSHIP Glockner Man, 1015km nonstop

3.místo v čase 46hodin 3minuty

 

1. místo 377km 24 hodin MTB Bystřička neoficiální MČR- mistr ČR

 

RAS race around Slovenia, ME v silničním ultramaratonu 1138km nonstop
12.místo v čase 47:37

 

2010
RAS race around Slovenia, ME v silničním ultramaratonu 1230km nonstop
13.místo v čase 62:21

2. místo 377km 24 hodin MTB Bystřička
3. místo 357km 24 hodin MTB Turie sk.

EURORACE silniční ultramaraton 1175km nonstop 2.místo v čase 46:48 nominován na RAAM

 

2009
Seriál 4 závodů MTB 24hodinovek celkově 2.místo
3.místo 365km 24hodin MTB Liberec
2.místo 332km 24hodin MTB mistrovství ČR Bystřička vicemistr ČR
3.místo 387km 24hodin MTB Beroun
2.místo 291km 24hodin MTB Vimperk

EURORACE – silniční ultramaraton 1220km nonstop 7.místo v čase 54:44 nominován na RAAM

 

2008
Seriál 4 závodů MTB 24hodinovek celkově 4.místo

 

2007
2.místo 390km 24hodin MTB Bystřička

 

2006
1.místo 3členný tým 24hodin MTB Bystřička

 

2004
3.místo 452 km 24hodin MTB Zašová

 

2003
4.místo 468 km 24hodin MTB Zašová

 

Comments are closed.

TOPlist