Sponzor a partner Pondy K

Je mi velkou ctí, že mohu představit sponzora a partnera, českou firmu PONDY K, která  působí na českém trhu již od roku 1990. Výroba, prodej, testování a distribuce ponožek a punčochového zboží je její hlavní činností a působí jako velkoobchod ponožkového a punčochového zboží.

Partnerský vztah mezi mnou a spolumajitelem ing.Karlem Krškou vznikl na sportovním veletrhu před třemi lety, kde jsem hledal řešení jak odstranit  pálení chodidel v cyklistických tretrách během stovek hodin na ultramaratonech. Karel je nejen spolumajitel, ale odborník na technologii úpletů, materiálů a opravdu člověk, který dokáže navrhnout a vyrobit ponožky do každé situace.

Partnerství je pro mě velmi přínosné, protože mám možnost ponožky důkladně otestovat a poskytnout zpětnou vazbu pro další vývoj a výrobu.  Jsem rád, že mohu být testerem a taky trochu ambasadorem značky.

Za tři roky spolupráce jsme společně vymysleli různá řešení a během ultramaratonů, či extrémních výzev jsem jezdil výhradně ve sportovní řadě ponožek KS. Také kompresní návleky po trénincích jsou už mou nedílnou součástí.

I na RAAM mi „Ponďáci“ vymysleli různé druhy ponožek dle teplotních podmínek.

Také ponožky KS RAAM  jsou odměnou za zakoupení vituální míle a pochází z dílny Třebíčské firmy Pondy K.

 

Podpory firmy Pondy K si opravdu velmi vážím a děkuji za vše, co pro mě dělají.

 

 

Comments are closed.

TOPlist